Opel Insignia
Grand Sport 1.5 Turbo Innovation Automaat | LED | Leder | CarPlay | Climate | Cruise | Stoelverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 13.885,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.885,-
LEASEPRIJS: € 228,85 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.777,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Insignia |
|---|---|
| Uitvoering: | Grand Sport 1.5 Turbo Innovation Automaat | LED | Leder | CarPlay | Climate | Cruise | Stoelverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 oktober 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 141.118 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 228,85 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.885,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-211-SH |
| Motorinhoud: | 1.490 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.405 kg |
| Wielbasis: | 283 cm |
| Hoogte: | 1.455 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.040 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.050 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detectie
- Geluidsisolerend glas
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Matrix LED koplampen
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Zij airbag(s) voor